Hakkımızda

1998 yılında kurulan EVAROM Gıda Katkı Maddeleri, başarılı geçmişiyle sektörünün önde gelen kurumları arasında yer almakta ve alanında bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.
EVAROM, vitamin, mineral, amino asit ve fonksiyonel gıda bileşenleri karışımları üzerine yoğunlaşan ürün yelpazesiyle istikrarlı büyümesini sürdürmektedir. Firmamız ayrıca mevcut hizmet verdiği alanların yanı sıra yeni proje ürünleriyle de müşterilerin değişen taleplerine karşılık vermekte ve gıda katkıları sektöründeki yatırımlarını arttırmaktadır.
EVAROM’un başarılarının arkasında müşteri ihtiyaçlarını merkeze alan ve esnek çözümler sunmaya gayret gösteren bir kurumsal yaklaşım vardır. EVAROM, marka değerini sadece Türkiye sınırlarında değil, uluslararası ölçekte de yükseltmeyi hedeflemektedir. Müşteri memnuniyetini ve güveni temel alan kurumsal kimliğimizle dünya çapındaki gelişmelere uyum sağlamak ve müşterilerimizin isteklerini yerine getirmek amacıyla sonuç odaklı bir anlayışla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

İstekleriniz, önceliğimizdir.

evarom

Misyon ve Vizyon

Misyonumuz, toplumumuza katma değer yaratan hizmetlerimizi çeşitlendirmek, geliştirmek ve ulusal sürdürülebilir kalkınma hedeflerimize katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz, yaptığımız işte en güvenilir firma olarak bilinmektir.

Kalite ve Gıda Güvenliği Politikamız

Üretim, satış – dağıtım sektöründe yenilikçi, güvenilir, ürün kalitesi, pazarlama ve dağıtımında hizmet kalitesinden şüphe duyulmayan bir marka olmak; iç ve dış müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için, sektörel gelişmeleri takip eden ve uygulayan, çalışanlarına, müşterilerine, tedarikçilerine, yasalara ve çevreye saygılı, güvenilir ve kalitesinden ödün vermeyen bir kuruluş olarak faaliyetlerimizi sürdürmektir.

Bu hedefimize ulaşmak ve sürekliliğini sağlamak için temel prensiplerimiz;

1

Müşterilerimizin taleplerini dönemsel olarak sorgulayıp, gerekli hizmet/ürün farklılaştırmalarını yapmayı ve beklentilerine uygun çözümler üretebilmek için olumlu olumsuz tüm müşteri geri bildirimlerini dikkate alarak hareket etmeyi,
2

Dil, din ırk, cinsiyet, engelli ayırımı gözetmeden, kuruluşumuzun tüm birimlerinde, ilgili göreve en uygun insanların istihdamını sağlayarak, çalışanlarımızın memnuniyetini ve kurumsal bağlılıklarını arttırmayı,
3

Çalışanlarımızın kendilerini geliştirmelerine imkan tanıyıp, ihtiyaçları doğrultusunda planlanmış eğitim faaliyetleri ile yetkinliklerini arttırmayı,
4

Tedarikçilerimizle yaptığımız işbirliğinin gelişimini ve sürekliliğini destekleyen satın alma politikaları izlemeyi,
5

Tüm birimlerimiz arasında etkin bir iletişim ve bilgi paylaşım sistemi kullanarak, doğru bilgi akışını sağlamayı ve tüm ilgililere doğru bilgiyi, doğru zamanda, doğru şekilde sunmayı,
6

Ürünlerimizde, tüketicilerimizin en kolay, en sağlıklı, güvenli ve lezzetli biçimde tüketimine olanak sağlayacak, yeni modern ambalajlarda sunmayı,
7

Müşterilerimizin, Çalışanlarımızın ve Tedarikçilerimizin memnuniyetini ortak bir noktada buluşturup arttırmayı ve sistemimizi sürekli iyileştirmeyi temel prensiplerimiz olarak belirledik.

İnsan Kaynakları

EVAROM gücünü güvenilir, uyumla çalışmanın önemini özümsemiş, yenilikçi insanlarla çalışmasından alır. Küreselleşen rekabetçi dünyada fark yaratan, firmalara özgün değerlerini veren en önemli unsur çalışanlarıdır.
Bunu göz önünde bulundurarak yetenekli çalışanları doğru yöntemlerle seçmeyi, güçlü çalışanlarımız ve marka değerimizle mutlu bir çalışma ortamı yaratmayı, bağlılığın ve devamlılığın esas olduğu kurumsal yapımızı geliştirmeyi hedefliyoruz.
Kurumumuza asıl değerini veren, her şeyden önce değer yaratmak için çalışan ve ter döken emekçilerimizdir.